Kampanya Spotu Başlığı
Uygun, Kaliteli MOBİL UYUMLU WEB TASARIM HİZMETLERİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ
İLETİŞİM

Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

SEO” (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları genelini kapsamaktadır.

Seo’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelemek, web sitelerinde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

2002 yılından bu yana Seo konusunda deneyimli ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Özellikle Google arama motorunda ve 10 dan fazla ayrı dilde optimizasyon hizmeti veren firmamız, size gereken ziyaretçiyi en ekonomik ve kalıcı yol olan doğal Seo çalışması ile sağlıyor. Küçük büyük her firma için olmazsa olmaz niteliğindeki Seo ile çok düşük maliyetlerle arama motorlarında ilk sayfada yer alarak organik ziyaretçi alabilirsiniz.

Seo Danışmanlığı Ne Kadar Sürer?

Seo çalışmaları Web sitenizin ihtiyacına, sektördeki rakiplerine ve arama motorlarındaki aranma hacimlerine göre değişmektedir. Rekabeti yüksek arama terimleri normalden biraz daha fazla sürebilmektedir. Seo çalışmalarında genelde netice almak 2 hafta ile 6 ay arasındadır.

Kendiniz Seo Yapabilir misiniz?

Seo optimizasyon çalışmalarını bir bütün olarak ele alırsak siz tamamen bütünü tamamlayamama bilirsiniz. Ancak belirli düzeylerde vakit ayırarak web sitelerinizi belirli bir noktaya getirebilirsiniz. Seo çalışmalarında en önemli konunun sabır olduğu tabiki unutulmamalıdır.

Seo Danışmanlığı Fiyatları Nedir?

Seo danışmanlığı fiyatları seo uzmanları tarafından web siteniz incelendikten ve çıkmak istediğiniz arama kelimelerinin analizinden sonra belirlenmektedir. Analiz yapılmadan tekliflere verilen fiyatlar işin bir anlamda ciddiyetsizliğini göstermektedir.
Zamanınız ve Paranız değerliyse
Seo Danışmanımızla tanışmadan karar vermeyin…

SEO ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

SEO NEDİR?

Seo web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmaların bütününe denir. Seo iki türde yapılır.

  • Site içi Seo Çalışmaları
    Site dışı Seo Çalışmaları

Seo Çalışmaları Nasıl Yapılmaktadır?

Her seo uzmanının çalışma tekniği farklı olsa da Seo için doğru yol bir tanedir. Seo doğal yollarla sitenizin popülaritesi ve ziyaretçi trafiğinin artması için site kodlama, içerik, backlink, sosyal ağlar, anahtar kelime çalışmaları gibi işlemlerden oluşmaktadır. Doğal olmayan yollarla yapılan seo çalışmaları sitenize fayda vermekten çok zarar da verebilmektedir.

Seo Çalışmasının Faydası Var Mıdır?

Seo çalışması yapılmamış bir web sitesinin başarılı olma şansı yok denecek kadar azdır. Seo çalışması yapılmamış bir site arama motorlarına site ismi yazıldığında belki çıkar belki onda bile çıkmayabilir. Seo çalışması yapılmış site ise arama motorlarının çoğunda ilk sayfalarda, kelimesine göre ilk sıralarda çıkmaktadır. Seo çalışması sayesinde web siteleriniz doğal yollardan ziyaretçilere ulaşır ve web siteleriniz üzerinden daha fazla kazanç sağlarsınız.

Seo Danışmanlığı Nedir?

Web sitelerinizin tüm seo işlemlerini tek elden yürüten uzman kişi ve kuruluşa seo danışmanı denmektedir. Seo danışmanlığı birikim, tecrübe ve uzmanlık isteyen bir alan olduğu gerçeği kaçınılmazdır. Seo danışmanlığı alacağınız kişi veya kurum size referans gösterebilmelidir. Seo danışmanlığı alan yetkili kişi ve kuruluş müşterilerine yaptığı işlerle ilgili düzenli olarak raporlama yapabilecek düzeyde olmalıdır.

Etiketler: ,